Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Portret pamięciowy sprawcy napadu na jubilera we Włocławku

Data publikacji 03.07.2014

Na podstawie zeznań świadków sporządzony został portret pamięciowy sprawcy napadu na jubilera w centrum Włocławka. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na temat napastnika lub zdarzenia proszone są o kontakt z Policją pod numerem tel. 54 414-52-30 lub 997.

Do zdarzenia doszło w sobotę (28.06.14) około godziny 14.00 na Placu Wolności. Wtedy to nieznany sprawca wtargnął do środka sklepu, przy pomocy paralizatora obezwładnił sprzedawcę, zabrał wyroby jubilerskie i uciekł. Na podstawie zeznań świadków policjanci Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Bydgoszczy sporządzili portret pamięciowy napastnika.

Poszukiwany jest młody mężczyzna w wieku około 20-25 lat, wzrost około 175 cm, waga 70-80 kg, W chwili napadu ubrany był w szarą bluzę zasuwaną pod szyję, spodnie dżinsowe koloru niebiesko-czarnego oraz w czarne buty sportowe. Mężczyzna na głowie miał siwą czapkę tzw. bejsbolówkę, ciemne okulary i przewieszoną przez ramię torbę sportową koloru czarnego.

Włocławscy policjanci proszą osoby, które rozpoznają mężczyznę na przedstawionym portrecie pamięciowym lub mają informacje dotyczące napadu, o kontakt pod numerem  54-414-5230 lub 997. Osobom zgłaszającym się funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony