Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Festiwal filmowy „Kameralne Lato Radom 2014”

Data publikacji 04.07.2014

Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu jest jednym z organizatorów tegorocznej, siódmej edycji ogólnopolskich spotkań filmowych „Kameralne Lato 2014”, które odbędą się w dniach 6-12 lipca w Radomiu. Festiwal rozpocznie się już w najbliższą niedzielę uroczystą paradą zabytkowych pojazdów zakończoną piknikiem filmowym, na który zapraszamy wszystkich radomian. Ambasadorem festiwalu jest aktorka Anna Mucha.

Festiwal "Kameralne Lato” na dobre zadomowił się już w Radomiu. W tym roku to już siódma  edycja tego projektu filmowego dla młodych twórców. Jest to jedna z największych cyklicznych imprez filmowych w kraju, na której prezentowane są polskie filmy, w tym krótkometrażowe. Od początku festiwalu jego częścią integralną są warsztaty filmowe, w czasie których młodzi twórcy, pod okiem znanych aktorów, reżyserów, operatorów, przechodzą pełną drogę realizacji filmów: od scenariusza, przez montaż, aż do uroczystej prezentacji filmu fabularnego.

Już drugi raz do organizacji imprezy została zaproszona Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu. Tegoroczna edycja Festiwalu rozpocznie się w niedzielę 6 lipca uroczystą paradą samochodów zabytkowych, która ruszy o godz.12 sprzed Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Festiwal, podobnie jak w roku ubiegłym, został włączony do harmonogramu ogólnopolskich przedsięwzięć w ramach Rządowego Programu „Razem bezpieczniej”. 

Kolejne dni przyniosą następne spotkania młodych twórców z mazowieckimi policjantami. Ważnym elementem festiwalu będzie m.in. realizacja sceny specjalnej z udziałem antyterrorystów z KWP zs. w Radomiu, a także panel dyskusyjny „Między wolnością, a prywatnością. Ochrona wizerunku osób powszechnie znanych”, która odbędzie się 11 lipca w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu.

Wstęp na wszystkie wydarzenia, projekcje i spotkania jest bezpłatny! Szczegółowy program festiwalu znajduje się pod adresem: http://kameralnelato.pl/program/program-kalendarium

Szczegółowy program festiwalu tutaj.

(KWP w Radomiu / pt)

Powrót na górę strony