Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci nagrodzeni za zaangażowanie w służbie

Data publikacji 11.07.2014

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Wojciech Ołdyński, doceniając zaangażowanie w służbie, profesjonalizm i wzorowe wykonywanie swoich obowiązków służbowych, wyróżnił i nagrodził 10 funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Wyróżnieni policjanci odebrali nagrody w obecności swoich przełożonych.

Wśród wyróżnionych są policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą, Dochodzeniowo – Śledczego, Kryminalnego, Prewencji, Ruchu Drogowego, Kadr i Szkolenia oraz Laboratorium Kryminalistycznego.

Policjanci wyróżnieni dzisiaj przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, wykazali się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem i determinacją w wykonywaniu swoich obowiązków, co przyczyniło się do rozpracowania zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze transgranicznym, mającej na swoim koncie m.in. wielomilionowe wyłudzenia podatku, zatrzymania na gorącym uczynku podejrzanego o napady na placówki bankowe i zebrania materiału dowodowego skutkującego przedstawieniem zarzutów w sprawie innych podobnych przestępstw oraz sprawnego i bezpiecznego przeprowadzenia wojewódzkich zawodów policjantów służby patrolowej, co wymagało odpowiedniego przygotowania organizacyjnego i bardzo dobrej koordynacji działań na wielu płaszczyznach.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja