Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli podczas rejestracji audi na sfałszowanych dokumentach

Data publikacji 14.07.2014

Policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą w Otwocku zatrzymali 2 mężczyzn, którzy na podstawie sfałszowanej dokumentacji próbowali w jednym z wydziałów komunikacji zarejestrować audi. Zakuci w kajdanki mężczyźni wprost z urzędu trafili do policyjnej celi. Funkcjonariusze oprócz licznych dokumentów zabezpieczyli w tej sprawie także saaba, który - jak ustalono - kilka dni wcześniej, również na podstawie sfałszowanych dokumentów, otrzymał polskie tablice rejestracyjne.

Przed kilkoma dniami wydarzenia w jednym z urzędów komunikacji miały dynamiczny przebieg. Policjanci z otwockiego referatu do walki z przestępczością gospodarczą namierzyli tam dwóch mieszkańców powiatu otwockiego, którzy byli podejrzewani o to, że przed tygodniem na podstawie sfałszowanej dokumentacji zarejestrowali saaba.

35 i 24-latek, mieszkańcy powiatu otwockiego zostali zatrzymani. Przy mężczyznach funkcjonariusze zabezpieczyli dokumenty, na podstawie których próbowali zarejestrować kolejny samochód - tym razem audi. Po sprawdzeniu okazało się, że dokumenty, tak jak w przypadku saaba, były sfałszowane.

Policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli już w tej sprawie saaba, który trafił na policyjny parking depozytowy.

Mundurowi z Otwocka sprawę uważają za rozwojową. Nie wykluczone, że zatrzymani mogą także odpowiadać za inne przestępstwa związane z legalizacją pojazdów wprowadzanych na drogi naszego kraju na podstawie fałszywych dokumentów.

(KSP / mj)

Film Wpadli podczas rejestracji audi na sfałszowanych dokumentach

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wpadli podczas rejestracji audi na sfałszowanych dokumentach (format flv - rozmiar 1.42 MB)

Powrót na górę strony