Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Msza zainaugurowała obchody Święta Policji w Małopolsce

Data publikacji 20.07.2014

Msza Święta w intencji małopolskiej Policji zainaugurowała obchody Święta Policji w województwie małopolskim. W mszy uczestniczyło kierownictwo małopolskiej Policji, komendanci powiatowi i miejscy, policjanci i pracownicy Policji oraz przedstawiciele instytucji i służb współpracujących na co dzień z Policją na rzecz bezpieczeństwa.

Msza Święta w intencji małopolskiej Policji zainaugurowała obchody Święta Policji w województwie małopolskim. Odprawiona w Królewskiej Katedrze na Wawelu uroczysta Msza Święta koncelebrowana była przez Biskupa Polowego Wojska Polskiego księdza doktora Józefa Guzdka oraz Biskupa Pomocniczego księdza doktora habilitowanego Grzegorza Rysia.

W mszy uczestniczyło kierownictwo małopolskiej Policji  - Małopolski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Mariusz Dąbek oraz jego zastępcy: insp. Marek Woźniczka i insp. Jacek Fabisiak, a także naczelnicy wydziałów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, komendanci powiatowi i miejscy Policji, policjanci i pracownicy Policji. Obecni byli także przedstawiciele instytucji i służb współpracujących z Policją w codziennej służbie na rzecz bezpieczeństwa.

(KWP w Krakowie / mj)

Powrót na górę strony