Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli kobiecie, która zasłabła

Data publikacji 21.07.2014

Stalowowolscy policjanci wspólnie ze strażakami uratowali życie samotnie mieszkającej 84-letniej kobiety, która zasłabła w mieszkaniu. Funkcjonariusze dostali się do środka po przecięciu przez strażaków łańcucha blokującego drzwi. 84-letnia kobieta została przewieziona do szpitala.

Wczoraj około godz. 20 do komendy w Stalowej Woli zadzwoniła mieszkanka Warszawy mówiąc, że przez cały dzień nie może skontaktować się ze swoją 84-letnią matką, która leczy się na serce. Kobieta powiedziała również, że w obawie o życie i zdrowie swojej mamy przyjechała do Stalowej Woli i próbuje wejść do mieszkania, ale z uwagi na zabezpieczenia od wewnątrz nie może dostać się do środka. Prosiła policjantów o pomoc.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, zastali 58-letnią kobietę, córkę starszej pani. Drzwi do mieszkania były zabezpieczone od środka łańcuchem i nie można było ich otworzyć. Policjanci wezwali strażaków, którzy przecięli to zabezpieczenie i otworzyli drzwi. Po wejściu do środka w korytarzu funkcjonariusze zastali leżącą na podłodze 84-letnią kobietę. Była bardzo osłabiona, momentami otwierała oczy, ale nie odpowiadała na zadawane pytania. Policjanci ze strażakami udzielili jej pomocy i wezwali pogotowie, które przewiozło 84-latkę do szpitala.

(KWP w Rzeszowie / bf)

Powrót na górę strony