Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł podejrzany o pedofilię

Data publikacji 21.07.2014

Kryminalni z Bielan przy ścisłej współpracy z żoliborską prokuraturą zatrzymali mężczyznę podejrzanego o pedofilię. Krzysztof M. został zatrzymany w mieszkaniu na warszawskich Bielanach. Mężczyzna usłyszał zarzuty za doprowadzenie małoletniej do obcowania płciowego. Sąd zastosował wobec niego areszt na okres 3 miesięcy.

W lipcu ubiegłego roku Krzysztof M. działając z góry powziętym zamiarem doprowadził do obcowania płciowego z 13-letnią dziewczynką. Podczas pobytu 13-latki na wakacjach u rodziny, kilkukrotnie doprowadził małoletnią do poddania się czynnościom seksualnym. Dopiero kilka miesięcy po zdarzeniu sprawa ujrzała światło dzienne. Sprawą zajęli się policjanci z Bielan.

Kryminalni z Bielan przy ścisłej współpracy z prokuraturą ustalili miejsce, w którym przebywał Krzysztof M. i zatrzymali go. 43–latek po zatrzymaniu został przewieziony do prokuratury na Żoliborzu, gdzie usłyszał zarzuty za pedofilię. Sąd zastosował wobec niego areszt na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(KSP / bf)

Powrót na górę strony