Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o napad zostali aresztowani

Data publikacji 30.07.2014

Płoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na salon gier. Obaj już zostali tymczasowo aresztowani. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia sprawcom grozi do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek. Do salonu wszedł mężczyzna, który trzymając w ręku przedmiot przypominający broń zażądał pieniędzy. Pracownik salonu w obawie o własne bezpieczeństwo wydał napastnikowi pieniądze, po czym sprawca oddalił się w nieznanym kierunku.

Po uzyskaniu informacji o zdarzeniu, policjanci natychmiast rozpoczęli czynności, które miały doprowadzić do zatrzymani podejrzanych. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali w związku z napadem dwóch mężczyzn w wieku 30 i 41 lat. Dalsze ustalenia w sprawie doprowadziły do zebrania informacji, na podstawie których prokurator mógł przedstawić zatrzymanym zarzut dokonania rozboju. Wczoraj natomiast mężczyźni zgodnie z orzeczeniem sądu zostali aresztowani na okres trzech miesięcy. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia mężczyznom grozi do 12 lat więzienia.

(KWP w Radomiu / bf)

Powrót na górę strony