Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli blisko 3000 porcji środków odurzających

Data publikacji 01.08.2014

Policjanci z Głogowa zabezpieczyli narkotyki - między innymi marihuanę w ilości, z której można by uzyskać ponad 2500 handlowych porcji oraz amfetaminę w ilości pozwalającej na otrzymanie 500 działek. Zatrzymano też mężczyznę podejrzanego o posiadanie tych środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Głogowie, w wyniku działań skierowanych przeciwko przestępczości narkotykowej, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Do zatrzymania doszło w jednym z mieszkań na terenie miasta. Policjanci mając informację, że może się tam znajdować większa ilość narkotyków, udali się pod ustalony adres. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli marihuanę, z której można by uzyskać ponad 2500 porcji tego narkotyku. W tym samym mieszkaniu znaleziono również amfetaminę w ilości pozwalającej na uzyskanie blisko 500 działek. To nie koniec – w mieszkaniu ujawniono także 18 tabletek extazy.

Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 36-letniego mężczyznę podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy oraz ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, a także to, co zatrzymany zamierzał z nimi zrobić.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / bf)

Powrót na górę strony