Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

71. Tour de Pologne w kujawsko-pomorskim

Data publikacji 05.08.2014

Blisko 400 kujawsko-pomorskich policjantów, wspólnie z funkcjonariuszami innych służb, zabezpieczało I i II etap międzynarodowego wyścigu kolarskiego 71. Tour de Pologne. Mundurowi czuwali nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym na trasie przejazdu zawodników. Policjanci nie odnotowali żadnych incydentów mogących zagrozić kolarzom czy mieszkańcom województwa.

W niedzielę i poniedziałek (3 i 4.08.14) przez teren województwa kujawsko-pomorskiego przejechali kolarze uczestniczący w I i II etapie międzynarodowego wyścigu kolarskiego 71. Tour de Pologne. W tych dniach głównym zadaniem blisko 400 policjantów było zapewnienie bezpieczeństwa zarówno zawodników, jak i mieszkańców regionu. Funkcjonariusze dbali także o porządek w ruchu drogowym. W zabezpieczeniu wyścigu policjantów wspomagali funkcjonariusze Straży Miejskich, strażacy z PSP i OSP oraz żołnierze.

Przejazd kolarzy przebiegł sprawnie i nie odnotowano żadnych incydentów, mogących zagrozić uczestnikom wyścigu oraz mieszkańcom województwa.

(KWP w Bydgoszczy / bf)

Film 71. Tour de Pologne w kujawsko-pomorskim za nami

Pobierz plik 71. Tour de Pologne w kujawsko-pomorskim za nami (format mp4 - rozmiar 2.71 MB)

Powrót na górę strony