Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ujawnili uprawę konopi

Data publikacji 08.08.2014

Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla 26-latka, który w miejscowości Radawa uprawiał konopie. Policjanci ujawnili, że mieszkaniec Jarosławia uprawia rośliny w pobliżu lasu na działkach należących do gminy Wiązownica. Funkcjonariusze zabezpieczyli 109 roślin.

Policjanci z wydziału kryminalnego ujawnili na działkach usytuowanych obok lasu w miejscowości Radawa uprawę konopi. Policjanci na czterech poletkach znaleźli 109 sztuk roślin. Rośliny zostały zabezpieczone. Test narkotykowy wykonany przez policjantów potwierdził, że są to rośliny konopi indyjskich.
 
Z policyjnych ustaleń wynika, że narkotyki uprawiał 26-letni mieszkaniec Jarosławia. Mężczyzna w ubiegły wtorek wycinał rosnące krzaki. Dzięki sprawnie przeprowadzonej przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego akcji, został zatrzymany. 26-latek przyznał się do uprawy konopi indyjskich.
 
Wczoraj usłyszał zarzuty. Sąd Rejonowy w Jarosławiu na wniosek policji i prokuratury wobec podejrzanego, wydał postanowienie o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

(KWP w Rzeszowie / pl)

 

Powrót na górę strony