Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Stracił prawo jazdy

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 21-latkowi, który stwarzał zagrożenie dla innych kierujących. Mężczyzna kierujący audi nie stosował się do ograniczeń prędkości, ignorował znaki drogowe i wyprzedzał w miejscu niedozwolonym. Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drogach.

Policjanci zatrzymali pod koniec lipca 21-letniego kierującego pojazdem marki Audi, który jadąc na terenie powiatu opatowskiego popełnił szereg wykroczeń w ruchu drogowym. Mężczyzna m.in. nie stosował się do ograniczeń prędkości, ignorował znaki drogowe, a także wyprzedzał w miejscu niedozwolonym. Swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla innych kierujących. Jego brawurowa jazda zakończyła się zatrzymaniem przez policjantów  prawa jazdy.

Pamiętajmy, że głównymi przyczynami zdarzeń drogowych jest lekceważenie przepisów ruchu drogowego - między innymi przekroczenie dopuszczalnej prędkości, niewłaściwe wyprzedzanie, a także zmęczenie oraz niedoświadczenie młodych kierowców.

W przypadku rażącego naruszenia przepisów ruchu drogowego, skutkującego stworzeniem bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa, policjanci będą zatrzymywać takim kierującym prawa jazdy.

Apelujemy o ostrożność i rozwagę! Pozwólmy dojechać bezpiecznie do celu sobie i innym!

(KWP w Kielcach / mj)

Film Stracił prawo jazdy

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Stracił prawo jazdy (format flv - rozmiar 5.43 MB)

Powrót na górę strony