Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dilerzy wpadli z narkotykami

Data publikacji 11.08.2014

Za handel i posiadanie narkotyków odpowiedzą dwaj młodzi mężczyźni, których zatrzymali kraśniccy kryminalni i policjanci z Centralnego Biura Śledczego. Policjanci zabezpieczyli gotową do sprzedaży marihuanę i amfetaminę oraz sprzęt do porcjowania i ważenia narkotyków. Decyzją sądu obaj zatrzymani trafią na 3 miesiące do aresztu - grozi im nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Kraśnika oraz policjanci z Centralnego Biura Śledczego  podczas działań przeprowadzonych na terenie Kraśnika zatrzymali 23-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna został skontrolowany podczas jazdy samochodem. Operacyjne ustalenia potwierdziły się. Mundurowi znaleźli przy mężczyźnie susz konopi indyjskich i amfetaminę w porcjach gotowych do sprzedaży. Z kolei podczas przeszukania jego mieszkania  stróże prawa zabezpieczyli kostkę haszyszu oraz kolejną wagę do porcjowania narkotyków.

Pod kątem posiadania i sprzedaży narkotyków policjanci przeszukali kolejne  mieszkanie w Kraśniku. Tam zatrzymali poszukiwanego listem gończym 34-latka. Mężczyzna posiadał marihuanę, ponad 30 porcji amfetaminy, 5 sztuk tabletek zawierających substancje narkotyczne oraz 2 wagi elektroniczne.

W sumie podczas przeprowadzonych działań ujawniono ponad 120 gramów rożnego rodzaju narkotyków.

Po przesłuchaniach i doprowadzeniu do Sądu Rejonowego w Kraśniku wobec obu zatrzymanych został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Mężczyznom  grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / bf)

Powrót na górę strony