Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę?

Data publikacji 12.08.2014

Policjanci z Pszczyny prowadzą sprawę rozboju, do którego doszło 6 sierpnia tego roku w sklepie monopolowym przy ul. Dworcowej w Pszczynie. Ofiarą była ekspedientka, a sprawcą mężczyzna widoczny na przedstawionych zdjęciach.

Kamera monitoringu w sklepie utrwaliła całe zdarzenie. Widoczny na filmie młody mężczyzna, pod pozorem zakupu kolejnego piwa, wszedł do środka, po czym uderzył pustą butelką ekspedientkę w głowę. Kobieta chwilowo straciła orientację, co wykorzystał sprawca, kradnąc z kasy fiskalnej gotówkę.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego pszczyńskiej jednostki. Prosimy dzwonić na numer telefonu 32 4493280 lub z końcówkami 281 i 282 oraz całodobowo, wykręcając 32 4493200 lub alarmowy 997.
 
Rysopis sprawcy:
Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała, miał około 175 cm wzrostu. Był ubrany w bawełnianą koszulkę typu T-shirt koloru szarego lub czarnego, była poplamiona farbą, tynkiem itp., miał charakterystyczne materiałowe, krótkie spodenki w jasnym kolorze w kratkę ( krzyżujące się cienkie, ciemnego koloru, linie). Na nogach miał buty robocze, trapery, a na głowie materiałową czapeczkę z daszkiem w ciemnym kolorze.
Ubiór sprawcy może świadczyć o tym, że jest pracownikiem firmy budowlanej.

(KWP w Katowicach / mj)

Film Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę?

Pobierz plik Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę? (format mp4 - rozmiar 3.56 MB)

Powrót na górę strony