Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy zuchwałej kradzieży telewizora zatrzymani

Policjanci z Kielc zatrzymali trzy osoby, w tym kobietę, podejrzane o kradzież 42-calowego telewizora. Jak wynika z ustaleń policjantów, zuchwałej kradzieży dokonano w jednej z kieleckich galerii. Ustawodawca za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek funkcjonariusze z I Komisariatu Policji w Kielcach otrzymali zgłoszenie, że z holu jednej z kieleckich galerii handlowych został skradziony telewizor. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń stróżów prawa, przestępstwa mieli dokonać dwaj nieznani wówczas mężczyźni.

Sprawcy wieczorem przyszli do kieleckiej galerii i z holu skradli telewizor. Następnie jednym z wyjść opuścili teren galerii, a następnie szli ulicą, niosąc pod pachą skradziony telewizor. Wspólnie z mężczyznami przy całym procederze działać miała 20-letnia kobieta.

Przedwczoraj, dzięki skutecznej i wnikliwej pracy policjantów z I Komisariatu Policji w Kielcach, zatrzymano sprawców zuchwałej kradzieży.

Okazali się nimi dwaj mężczyźni w wieku 23 i 24  lat. W związku ze sprawą została zatrzymana również 20-letnia kobieta, siostra jednego z mężczyzn.

Stróże prawa odzyskali zrabowane mienie, które zostało przekazane prawowitemu właścicielowi.

Teraz zatrzymanym za przestępstwo, którego się dopuścili, grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności

(KWP w Kielcach / pl)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.01 MB)

Powrót na górę strony