Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o handel podrabianymi elektronarzędziami w rękach policjantów

Data publikacji 21.08.2014

Ostrołęccy policjanci zatrzymali 31-letniego obywatela Słowacji w czasie, gdy ten proponował klientom jednego ze sklepów zakup podrabianych elektronarzędzi. Funkcjonariusze zabezpieczyli wkrętarki, młoty oraz ponad 100 naklejek z nazwami znanych producentów sprzętu mechanicznego.

Wczoraj policjanci ostrołęckiego wydziału patrolowego zostali skierowani w rejon jednego ze sklepów na osiedlu Centrum, gdzie nieznany mężczyzna miał sprzedawać elektronarzędzia w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachodziło podejrzenie, że może to być kradziony sprzęt. Gdy policjanci pojawili się na miejscu okazało się, że mężczyzna proponował przechodniom elektronarzędzia z podrobionymi znakami towarowymi. Na miejsce skierowano również policjantów ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością gospodarczą i korupcją.

Funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego obywatela Słowacji i przeszukali pojazd, którym się poruszał. Podczas kontroli zabezpieczono cztery młoto-wiertarki oraz 24 wkrętarki akumulatorowe. Policjanci ujawnili także ponad 100 naklejek z zastrzeżonymi znakami towarowymi. Zatrzymany obywatel Słowacji trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj mężczyzna będzie przesłuchiwany.

Za wprowadzenie do obiegu towaru z podrobionymi znakami towarowymi zatrzymanemu grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

( KWP w Radomiu / pl)

 

Powrót na górę strony