Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

VII Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych wystartował!

Dziś na kołobrzeskich kortach tenisowych rozpoczął się VII Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Udział w nim biorą nie tylko funkcjonariusze ale również gwiazdy estrady i telewizji. Turniej uroczyście otworzył Komendant Główny Policji, gen. insp. dr Marek Działoszyński.

Już od kilku lat w Kołobrzegu odbywa się Turniej Tenisa Ziemnego Par Deblowych. Jego organizatorem jest Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz NSZZP województwa zachodniopomorskiego, a celem zbiórka pieniędzy, które zasilą konto Fundacji Pomocy Wdowom i SIerotom po Poległych Policjantach. VII już edycję Turnieju uroczyście otworzył Komendant Główny Policji, gen. insp. dr Marek Działoszyński.

Obok funkcjonariuszy udział w zawodach biorą: Urszula Dudziak, Anna Guzik, Tomasz Stockinger, Henryk Sawka oraz Zenon Laskowik.

W ramach zawodow odbędą się również zbiórki pieniędzy, które trafią na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Turniej potrwa dwa dni, a na zwycięzcę czekają już cztery puchary: puchar Komendanta Głównego Policji, Prezesa Zarządu Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, Przewodniczącego Rady Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach oraz Prezydenta Miasta Kołobrzeg.

KGP / pt

Powrót na górę strony