Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali mercedesa i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o jego kradzież

Data publikacji 28.08.2014

Kryminalni z Mokotowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież samochodu na terenie Ursynowa. Dzięki policjantom, mimo że od zdarzenia minęło ponad pięć tygodni, odzyskany mercedes wrócił już do właściciela, a 37-latek odpowie za swój czyn. Wczoraj Daniel A. trafił do aresztu śledczego, ponieważ był także poszukiwany listem gończym. Teraz może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 18 lipca, a samochód marki mercedes sprinter został skradziony z ulicy Łączyny. Sprawą zajęli się również kryminalni z Mokotowa zwalczający przestępczość samochodową. Przełom w niej nastąpił kilka dni temu, kiedy policjanci ustalili, że pojazd prawdopodobnie znajduje się na jednym z parkingów na terenie Pragi Północ. Funkcjonariusze, dzięki zdobytym informacjom, wytypowali także osobę, która mogła mieć związek z tym przestępstwem.

Policjanci odnaleźli poszukiwany samochód . W ich ręce trafił także Daniel A. Kryminalni zatrzymali go, kiedy 37-latek pojawił się w mercedesie, próbując prawdopodobnie nim odjechać i ukryć go w innym miejscu. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna włamał się do pojazdu, przy pomocy skradzionych wcześniej kluczyków.

Wczoraj Daniel A. został przesłuchany. Ursynowscy policjanci przedstawili mu także zarzut za popełnione przestępstwo. 37-latek był poszukiwany listem gończym przez komendę w Radomiu. Został już przewieziony do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

(KSP / pl)

 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.01 MB)

Powrót na górę strony