Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki i list gończy

Data publikacji 28.08.2014

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 29-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Zgodnie z dyspozycją listu gończego trafił do zakładu karnego, będzie odpowiadał też za posiadanie środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj wieczorem policjanci pionu kryminalnego realizując posiadane informacje zatrzymali kolejną osobę, która złamała ustawę o przeciwdziałaniu narkomani. W miejscu zamieszkania mężczyzny ujawnili działkę marihuany.

Dodatkowo okazało się, że podejrzewany o posiadanie narkotyków 29-latek ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Piasecznie.

Patryk K. został zatrzymany i zgodnie z dyspozycją listu gończego trafił do zakładu karnego celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Będzie też odpowiadał za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

(KSP / bf)

Powrót na górę strony