Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymane w związku z kradzieżą biletów na mecze Mistrzostw Świata w Siatkówce

Data publikacji 03.09.2014

Policjanci z Wrocławia ustalili i zatrzymali dwie młode kobiety podejrzewane o kradzież biletów wstępu na różne mecze Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn i dalszą ich sprzedaż. Do kradzieży, jak ustalili funkcjonariusze, doszło w jednym z hoteli, w którym zatrudniona była jedna z zatrzymanych kobiet. Większość biletów policjanci już odzyskali. Ustalili również kilka osób, które kupiły pozostałe, skradzione wejściówki.

Wrocławscy policjanci, w wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali dwie kobiety podejrzewane o kradzież biletów wstępu na różne mecze Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn i dalszą ich sprzedaż. Zatrzymane to mieszkanki powiatu trzebnickiego i wrocławskiego, w wieku 21 i 26 lat. Obie kobiety trafiły do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze odzyskali też większość ze skradzionych biletów.

Do kradzieży 34 biletów, jak ustalili policjanci, doszło w jednym z wrocławskich hoteli, w którym zatrudniona była jedna z zatrzymanych kobiet. Po kradzieży, bilety oferowane były do sprzedaży przygodnie napotkanym osobom, m.in. w okolicach dworca kolejowego. Funkcjonariusze odzyskali 20 biletów. Część z nich zabezpieczono u młodszej z kobiet, która je sprzedawała, a pozostałe bilety policjanci znaleźli w mieszkaniu kobiety zatrudnionej w hotelu.

Policjanci ustalili już też kilka osób, które weszły na wczorajsze mecze, po zakupieniu pozostałych wejściówek. Obecnie wszystkie okoliczności związane z tą sprawą wyjaśniają dalej policjanci z komisariatu Wrocław – Stare Miasto.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Powrót na górę strony