Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej – pierwsze dwa mecze we Wrocławiu już za nami

Data publikacji 01.09.2014

Dolnośląscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem w trakcie odbywających się siatkarskich mistrzostw świata. W niedzielę, w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się dwa pierwsze spotkania w ramach tych rozgrywek. Funkcjonariusze prewencji i ruchu drogowego dbali o bezpieczeństwo zawodników, kibiców, mieszkańców oraz osób odwiedzających stolicę Dolnego Śląska. Nie odnotowano przypadków naruszenia ładu i porządku publicznego.

Wczoraj w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się dwa mecze w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, pomiędzy reprezentacjami Wenezueli i Argentyny oraz Kamerunu i Australii. Nad bezpieczeństwem wszystkich drużyn, uczestników oraz innych osób czuwali policjanci z Dolnego Śląska.

Funkcjonariusze ruchu drogowego oraz prewencji wskazywali przybyłym kibicom miejsca dojazdu do samej hali oraz dbali o płynność na poszczególnych szlakach komunikacyjnych. Na bieżąco analizowano sytuację w pobliżu miejsca gdzie odbywały się mecze, ale również w strefie kibiców, jej okolicach oraz na terenie całego miasta. W związku z imprezą nie odnotowano żadnych poważnych zdarzeń.
W związku z tym, że przed nami jeszcze sporo spotkań, w tym z udziałem reprezentacji Polski, zachęcamy wrocławian oraz kibiców przyjezdnych do odwiedzenia strony Urzędu Miejskiego Wrocławia. Przygotowane tam zostały najważniejsze informacje z jakich mogą skorzystać fani siatkówki.

http://www.wroclaw.pl/siatkarskie-mistrzostwa-swiata-niezbednik-kibica ►

(KWP we Wroclawiu/ mj)

Powrót na górę strony