Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dolnośląscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas kolejnych meczów MŚ w Siatkówce

Data publikacji 05.09.2014

Za nami kolejny, zwycięski mecz reprezentacji Polski we Wrocławiu, w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. Nad bezpieczeństwem podczas tego i dwóch innych spotkań, które odbyły się wczoraj, czuwali dolnośląscy policjanci. Funkcjonariusze pionów prewencji i ruchu drogowego dbali o bezpieczeństwo zawodników, kibiców, a także mieszkańców i osób odwiedzających stolicę Dolnego Śląska. Nie odnotowano żadnych przypadków naruszenia ładu i porządku publicznego.

Wczorajszy, trzeci już mecz reprezentacji Polski, rozegrany we Wrocławiu w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej, zgromadził w Hali Stulecia oraz przed telebimem w strefie kibica komplet fanów tej dyscypliny sportu. Duże zainteresowanie towarzyszyło także dwóm pozostałym, rozegranym wczoraj spotkaniom.

Nad bezpieczeństwem wszystkich drużyn, uczestników oraz innych osób czuwali policjanci z Dolnego Śląska.

W Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu pracował specjalnie powołany sztab, który koordynował całość policyjnych działań. Funkcjonariusze ruchu drogowego oraz prewencji wskazywali przybyłym kibicom drogi dojazdu do hali, udzielali pomocy w dotarciu na parkingi, czuwali nad bezpieczeństwem kibiców w rejonie przejść dla pieszych oraz dbali o płynność na poszczególnych szlakach komunikacyjnych.

Na bieżąco monitorowano też i analizowano sytuację w pobliżu miejsca, gdzie odbywały się mecze, ale również w strefie kibica, jej okolicach oraz na terenie całego miasta. W związku z imprezą nie odnotowano żadnych przypadków naruszenia ładu i porządku publicznego.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Film Dolnośląscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas kolejnych meczów Mistrzostw Świata w Siatkówce

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Dolnośląscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podczas kolejnych meczów Mistrzostw Świata w Siatkówce (format flv - rozmiar 18.25 MB)

Powrót na górę strony