Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pirat na hondzie zatrzymany przez drogówkę

Data publikacji 19.09.2014

Policjanci sokołowskiej drogówki zatrzymali mężczyznę, który motocyklem przekroczył dozwoloną prędkość. Zmierzona przez policjantów prędkość to ponad 160 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Kilka dni temu, podczas patrolowania drogi krajowej nr 63 w Kowiesach, sokołowscy policjanci zatrzymali do kontroli motocyklistę, który hondą gold wing, przekroczył dozwolona prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h, a poza terenem zabudowanym o ponad 60 km/h.

Motocyklista nie zdając sobie sprawy, że jadący „krajówką”, z dozwoloną prędkością, pojazd to nieoznakowany radiowóz. Korzystając z okazji wyprzedził go i zaczął przyśpieszać.  Policjanci widząc, że motocyklista przekracza prędkość, zarejestrowali wykroczenie na wideorejestrzatorze. Zanim został zatrzymany uzyskał prędkość ponad 160 km/h. Obywatel Federacji Rosyjskiej, kierujący motocyklem, został ukarany mandatem karnym.
 

(KWP w Radomiu / mj)

Film Pirat na hondzie zatrzymany przez drogówkę

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Pirat na hondzie zatrzymany przez drogówkę (format flv - rozmiar 3.8 MB)

Powrót na górę strony