Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śląscy policjanci zabezpieczali Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej

Data publikacji 22.09.2014

Dobiegły końca Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Podczas zabezpieczania 30 meczów w katowickim Spodku nie odnotowano żadnych incydentów. Wszystkie spotkania, z których finałowe zgromadziło 12 tysięcy kibiców na trybunach i aż 15 tysięcy osób obserwujących mecz na telebimie przed halą, przebiegły w prawdziwie sportowej atmosferze.

Śląscy policjanci przez ostatnie trzy tygodnie zabezpieczali kolejne mecze Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Podczas 30 spotkań rozegranych w katowickim Spodku, stróże prawa dbali o bezpieczeństwo zawodników, kibiców, mieszkańców oraz osób odwiedzających stolicę Śląska. Mundurowi patrolowali teren wokół obiektu, a także dworzec i trasy wjazdowe do miasta. W samym Spodku uruchomiony został specjalnie komisariat. Wśród kibiców pojawili się także policyjni spottersi.

W trakcie finałowego meczu nasi stróże prawa czuwali nad zapewnieniem bezpieczeństwa 12 tysięcy kibiców zgromadzonych w Spodku i aż do 15 tysięcy osób obserwujących spotkanie na telebimie przed halą. Wszystkie spotkania przebiegły jednak w prawdziwie sportowej atmosferze - nie odnotowano żadnych incydentów.

(KWP w Katowicach / mg)

Film Śląscy policjanci zabezpieczali Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej

Pobierz plik Śląscy policjanci zabezpieczali Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej (format mp4 - rozmiar 23.58 MB)

Powrót na górę strony