Brzeski sztangista na podium

Data publikacji 25.09.2014

Sierż. Mateusz Fudała z brzeskiej Komendy Powiatowej Policji zdobył tytuł Mistrza Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w kategorii wagowej 84 kilogramów. Jest to kolejny tytuł mistrzowski tego policjanta. Tym razem zawody zorganizowano w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu.

20 września  w  Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu odbyły się I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W zawodach udział wzięło blisko 80 zawodniczek i zawodników reprezentujących wszystkie służby mundurowe naszego kraju.

Najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii wagowej 84 kg okazał się  sierż. Mateusz Fudała z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. Nasz zawodnik zdobył tytuł mistrzowski z wynikiem 180kg.

Jest to kolejny znakomity wynik uzyskany przez sierż. Mateusza Fudałę. Przypominamy, że w maju tego roku, podczas Pucharu Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, również zajął  I miejsce.