Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oddanie wyremontowanej siedziby komisariatu w Wolbromiu

Data publikacji 29.09.2014

26 września 2014 roku nastąpiło uroczyste oddanie wyremontowanej siedziby komisariatu w Wolbromiu. W uroczystości wzięli udział: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Jacek Fabisiak, Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Włodzimierz Warzecha, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Olkuszu nadkom. Jarosław Klich, komendanci komisariatu w Wolbromiu – kom. Adam Milanowski st. asp. Wojciech Żerdka, Starosta Olkuski Pani Barbara Rzońca, przedstawiciele władz samorządowych z Wolbromia i Trzyciąża.

Zakres prac obejmował m.in. wymianę okien wraz z parapetami zewnętrznymi, drzwi wewnętrznych, bram garażowych i bramy wjazdowej, wymianę części pokrycia dachowego, ocieplenie i otynkowanie elewacji budynku, malowanie części pomieszczeń, montaż kasetonu świetlnego z napisem POLICJA wraz z logo. Prace trwały trzy miesiące. Wykonawca – Firma Handlowo-Usługowa Krzysztofa Górskiego została wyłoniona w drodze przetargu. Część inwestycji finansowana była z budżetu Policji. Kwotę 161.08,84 złotych pozyskano z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Całość prac zamknęła się w kwocie 333.730,78 złotych.

Wykonanie wspomnianych prac przyczyni się nie tylko do podniesienia komfortu pracujących w komisariacie policjantów, ale także pozwoli na znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania obiektu, a tym samym zmniejszy emisję gazów do atmosfery.

(KWP w Krakowie / mw)

Powrót na górę strony