Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana agencja towarzyska

Data publikacji 29.09.2014

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile 25 września br. zlikwidowali agencję towarzyską działającą w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Piły. Kryminalni weszli do obiektu w czasie zabawy i obecności sporej grupy klientów. Policjanci ustalili osoby podejrzane o czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji.

Funkcjonariusze zajmowali się zbieraniem dowodów obciążających sutenerów od kilku miesięcy. W tego typu sprawach nie jest to łatwe, ponieważ takie agencje działają pod przykrywką legalnych, ekskluzywnych klubów dla mężczyzn.

Wejście kryminalnych do budynku zajmowanego przez sutenerów było zaskoczeniem dla przebywających w nim osób. Na miejscu zatrzymano kobietę, która ułatwiała uprawianie prostytucji sześciu zatrudnionym w agencji kobietom, świadomie i odpłatnie udostępniając dom w celu świadczenia usług seksualnych. Zebrany materiał przez funkcjonariuszy pilskiej Komendy pozwolił na przedstawienie zatrzymanej kobiecie zarzutów.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Pile wobec podejrzanej zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz 54-letniej mieszkance Piły grozi kara do 3 lat wiezienia.

(KWP w Poznaniu / pt)

 

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.09 MB)

Powrót na górę strony