Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W domu ukrywał broń palną i amunicję

Funkcjonariusze CBŚ na warszawskiej Białołęce zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia. Zostały one ujawnione podczas przeszukania mieszkania i pomieszczenia gospodarczego. 53-latek trafił do policyjnego aresztu. Dalej sprawą zajęli się śledczy z Pragi Północ. Po zebraniu materiału dowodowego, doprowadzili Stanisława K. do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Objęte przepadkiem zabezpieczone przedmioty, decyzją prokuratora trafiły do zbiorów muzealnych.

Funkcjonariusze CBŚ interweniowali w lokalu Stanisława K. w związku z podejrzeniem posiadania przez niego broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia. 53-latek stawiał opór i nie chciał zgodzić się na wykonanie czynności przez funkcjonariuszy. Po pouczeniu mężczyzny o zachowaniu zgodnym z prawem, przystąpili oni do przeszukania. Okazało się, że Stanisław K. posiadał kilka sztuk broni i amunicji, które ukryte były w różnych częściach mieszkania i pomieszczenia gospodarczego.

53-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dalej sprawą zajęli się śledczy z Pragi Północ. Po zebraniu materiału dowodowego, policjanci doprowadzili Stanisława K. do prokuratury. Podejrzany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia. 53-latek, w trakcie przesłuchania, przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze. Objęte przepadkiem zabezpieczone przedmioty, decyzją prokuratora, trafiły do zbiorów muzealnych.

KSP/ foto: CBŚ KGP / pt

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 9.72 MB)

Powrót na górę strony