Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zignorował znaki drogowe - stracił prawo jazdy

Data publikacji 03.10.2014

Zatrzymaniem prawa jazdy 21-letniemu kierowcy bmw zakończyło się zdarzenie drogowe zarejestrowane przez kamery ITS. Mężczyzna zignorował znaki drogowe zakazujące skrętu w lewo, przez co spowodował zderzenie z prawidłowo jadącą osobową skodą. Na szczęście, w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wczoraj około godziny 11.15 na skrzyżowaniu ulic Warszawska – Heweliusza doszło do kolizji drogowej. Według ustaleń policjantów, 21-letni kierowca samochodu bmw zignorował znak pionowy B-21 „zakaz skrętu w lewo” oraz znak poziomy P-8a „nakaz jazdy na wprost”. Złamanie przepisów ruchu drogowego przez mężczyznę, skutkowało  zderzeniem  z prawidłowo jadącą na wprost osobową skodą. Na szczęście w wyniku tej kolizji nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. W związku z zaistniałą sytuacją policjanci olsztyńskiej drogówki zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy. Całą sytuację zarejestrowały kamery ITS.

(KWP w Olsztynie / mj)

Film Zignorował znaki drogowe - stracił prawo jazdy

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zignorował znaki drogowe - stracił prawo jazdy (format flv - rozmiar 8.46 MB)

Powrót na górę strony