Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przejęli znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 04.10.2014

Ponad 350 gramów amfetaminy, marihuanę, wagi elektroniczne oraz opakowania z torebkami strunowymi zabezpieczyli policjanci z warszawskiego Ursynowa. Funkcjonariusze zatrzymali również mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleźli narkotyki. Wczoraj 31-latek usłyszał w prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został tymczasowo aresztowany przez sąd. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z ursynowskiego wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu uzyskali informację, że mieszkaniec dzielnicy prawdopodobnie handluje narkotykami i może je przechowywać w miejscu zamieszkania. Mężczyzna początkowo nie otwierał drzwi stróżom prawa, nie chciał ich wpuścić do środka.

Kiedy jednak funkcjonariusze znaleźli się w mieszkaniu, bardzo szybko ujawnili torebki z poporcjowanym białym proszkiem. Kolejne narkotyki policjanci znaleźli w sejfie. Tam  znajdował się pojemnik z czterema kulami uformowanymi z podobnej substancji. W jednym z pomieszczeń policjanci zabezpieczyli także dwa zawiniątka z roślinnym suszem, trzy wagi elektroniczne oraz sześć opakowań z torebkami strunowymi .

Policjanci zatrzymali 31-letniego właściciela zabezpieczonych przedmiotów. Po zbadaniu białego proszku okazało się, że jest to ponad 350 gramów amfetaminy. Wczoraj mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

KSP / kb

Powrót na górę strony