Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

18- latek odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Data publikacji 04.10.2014

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków odpowie 18-letni mieszkaniec gminy Chełm. Mężczyzna wpadł podczas legitymowania, gdy policjanci znaleźli przy nim marihuanę. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kolejne ilości narkotyków, łącznie ponad 350 gramów. Jak się okazało, to nie jedyne jego przewinienie. Młody mężczyzna udzielał też marihuanę innej osobie. Wczoraj prokuratura zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w miejscowości Okszów. Policjanci parolujący teren, zwrócili uwagę na dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Powód takiego zachowania szybko wyszedł na jaw. Funkcjonariusze przy jednym z mężczyzn znaleźli marihuanę. 18-letni mieszkaniec gminy Chełm został zatrzymany.

Policjanci przeszukali zamieszkiwaną przez niego posesję. W budynku gospodarczym znaleźli i zabezpieczyli marihuanę w ilości ponad 350 gramów. Jak ustalili śledczy, mężczyzna udzielał również narkotyki innej osobie.

Wczoraj 18-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

KWP Lublin / kb

Powrót na górę strony