Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany sprawca przestępstwa na tle seksualnym

Data publikacji 09.10.2014

Krakowscy policjanci poszukują sprawcy przestępstwa na tle seksualnym. Prokurator zdecydował o publikacji wizerunku mężczyzny, zarejestrowanego przez kamery monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę uwidocznionego na nagraniu, proszone są o kontakt z Policją. Informacje można przekazać – także anonimowo – telefonując do oficera dyżurnego krakowskiej Policji pod numer 12 61 52 908 lub pozostawiając informację na „automatycznej sekretarce” ( numer telefonu : 12 631 17 10).

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie prowadzą postępowanie w sprawie zmuszenia kobiety do poddania się tzw. „innej czynności seksualnej”. Do zdarzenia doszło 6 lipca br. w Krakowie.

Pracując nad tą sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. nagranie z monitoringu z miejsca, gdzie doszło do przestępstwa. Kamery zarejestrowały wizerunek sprawcy. Prokurator nadzorujący śledztwo w tej sprawie zdecydował o jego upublicznieniu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę uwidocznionego na nagraniu, proszone są o kontakt.  Informacje można przekazać – także anonimowo – telefonując do oficera dyżurnego krakowskiej Policji pod numer 12 61 52 908 lub pozostawiając informację na „automatycznej sekretarce” ( numer telefonu : 12 631 17 10).

(KWP w Krakowie / mw)


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 738.57 KB)

Powrót na górę strony