Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Za niebezpieczną jazdę straciła prawo jazdy

Data publikacji 14.10.2014

Policjanci łomżyńskiej drogówki, w związku ze stworzeniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatrzymali 26-latce prawo jazdy. Nieodpowiedzialną jazdę młodej kobiety zarejestrowała policyjna kamera. Teraz kierująca za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży w miniony weekend patrolowali drogę krajową nr 63 nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator. W niedzielę w miejscowości Wygoda policyjna kamera zarejestrowała bmw, które w miejscu, gdzie maksymalna dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h, jechało 130 km/h. Dodatkowo chwilę później siedząca za kierownicą pojazdu młoda kobieta, nie zważając na linię ciągłą i znajdujący się przed nią wierzchołek wzniesienia, wyprzedziła poruszające się przed nią samochody.

Po zatrzymaniu kierującej do kontroli policjanci, w związku ze stworzonym zagrożeniem bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zatrzymali 26-latce prawo jazdy. Teraz jej nieodpowiedzialnym zachowaniem na drodze zajmie się sąd.

(KWP w Białymstoku / mj)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.92 MB)

Powrót na górę strony