Kolejny sukces policjanta z Golubia-Dobrzynia na Merida Mazovia MTB

Data publikacji 15.10.2014

Drugie miejsce na podium wywalczył golubsko-dobrzyński policjant, st. asp. Piotr Kazaniecki, który wystartował w ostatnim już z cyklów Merida Mazovia MTB Marathon. Wcześniej został on również wicemistrzem Polski MTB Policjantów. Naszemu koledze po raz kolejny gratulujemy i życzymy sukcesów!

Nasz kolega z KPP w Golubiu-Dobrzyniu, st. asp. Piotr Kazaniecki  wystartował w ostatnim z cyklów Merida Mazovia MTB Marathon, który odbył się 5 października w Nowym Dworze Mazowieckim. Na dystansie 56 kilometrów zgromadziło się blisko 350 miłośników jazdy na rowerze. Piotr zajmując II miejsce w swojej kategorii wiekowej wywalczył tytuł wicemistrza w klasyfikacji generalnej Merida Mazovia MTB.

Przypomnijmy, że 14 września w Obiszowie (woj. dolnośląskim) nasz kolega został również Wicemistrzem Polski MTB Policjantów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !