Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 40-latka, miał przy sobie broń

Data publikacji 16.10.2014

Kryminalni z KWP w Lublinie przy udziale policyjnych antyterrorystów zatrzymali wczoraj 40-letniego mieszkańca gm. Konopnica. Poszukiwany listem gończym za wielokrotne kradzieże z włamaniem, mężczyzna o pseudonimie „Jaszczur” wpadł w ręce policjantów pod Łęczną. W samochodzie, którym jechał miał broń palną. Mężczyzna trafi teraz do zakładu karnego, gdzie ma do odsiadki karę pozbawienia wolności. Dodatkowo za posiadanie broni palnej bez zezwolenia grozi mu do 8 lat więzienia.

Do zatrzymania 40-letniego Krzysztofa W. doszło wczoraj po południu. Poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy Lublin-Zachód mężczyzna o ps. „Jaszczur” ma do odsiadki rok i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna poszukiwany był za liczne kradzieże z włamaniem.

Na drodze z Lublina do Łęcznej kryminalni z KWP w Lublinie zorganizowali na niego zasadzkę. Do zatrzymania doszło w miejscowości Nowodwór pod Łęczną. W akcji brali udział również policyjni antyterroryści, którzy zablokowali drogę 40-latkowi jadącemu samochodem. Funkcjonariusze w pojeździe odnaleźli broń palną, na którą mężczyzna nie posiadał zezwolenia.

Krzysztof W. trafi teraz do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Dodatkowo musi liczyć się z zarzutami za nielegalne posiadanie broni, za co może grozić mu do 8 lat więzienia.

(KWP w Lublinie / mj)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 6.82 MB)

Powrót na górę strony