Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oferowali narkotyki policjantowi

Data publikacji 17.10.2014

Dzięki funkcjonariuszowi Samodzielnych Pododdziałów Prewencji Policji zatrzymano dwie osoby podejrzane o posiadanie i udzielanie narkotyków. Zatrzymani w jednym z gorzowskich lokali oferowali policjantowi amfetaminę.

Zdarzenia miało miejsce w środę, 15 października, kiedy policjant  czas wolny od służby spędzał w jednym z gorzowskich lokali. W pewnym momencie podszedł do niego mężczyzna, oferując do sprzedaży amfetaminę. Policjant poprosił go o opuszczenie lokalu. Na zewnątrz mężczyzna pokazał środki, które chciałby sprzedać. Były to dwie działki amfetaminy.

Kiedy funkcjonariusz wybierał numer 997 i rozmawiał z oficerem dyżurnym, mężczyzna zaczął uciekać w kierunku ul. Borowskiego. Policjant zabezpieczył narkotyki, a następnie, wspólnie z kolegami, którzy pełnili służbę w patrolu rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Zauważyli go przy ul. Chrobrego. 30-letni gorzowianin został zatrzymany. Na tym jednak się nie skończyło. Z relacji policjanta wynikało że, mężczyzna był w towarzystwie kobiety, ona również oferowała policjantowi amfetaminę.

Para usłyszała 4 zarzuty związane z posiadaniem oraz udzielaniem narkotyków. Postępowanie prowadzą policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową gorzowskiej komendy.
 

(KWP w Gorzowie Wlkp. / mj)

Powrót na górę strony