Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej Strzelecki Dziennikarzy o Puchar Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji

Data publikacji 19.10.2014

O pierwsze miejsce i puchar w zawodach rywalizowało prawie 40 krakowskich dziennikarzy. Turniej to wspólna inicjatywa Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji i dziennikarzy. Zawody wsparły policyjne organizacje związkowe NSZZ Policjantów i NSZZ Pracowników Policji.

Zawodnicy strzelali z policyjnego Glocka 17 do tarczy przedstawiającej sylwetkę „bandyty”, a także z pistoletu maszynowego MP 5. Wszyscy uzyskali pozytywne wynik, co potwierdził specjalnym dyplomem Małopolski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Mariusz Dąbek. Komendant i instruktorzy przyznali, że byli pod wrażeniem nie tylko celności, ale i wyjątkowego zdyscyplinowania na strzelnicy.

Trzy pierwsze miejsca zostały uhonorowane specjalnymi pucharami. Pierwsze miejsce zajął Jacek Skóra z redakcji Faktów RMF FM – to w jego ręce trafił Puchar Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, drugie miejsce przypadło Bartłomiejowi Jastrzębskiemu z redakcji Polsatu, który otrzymał z rąk generała Mariusza Dąbka oraz podinsp. Janusza Łabuza puchar ufundowany przez NSZZ Policjantów, trzecie miejsce i tym samym puchar NSZZ Pracowników Policji przypadło Bogusławowi Świerzyńskiemu z krakowskiej redakcji portalu INFO Kraków24. Puchar wręczył Małopolski Komendant Wojewódzki Policji wspólnie z przewodniczącym NSZZ parcowników Policji Wiesławem Rajcą

Wszystkim zawodnikom gratulujemy.

(KWP w Krakowie / mg)

 

Powrót na górę strony