Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grudziądzcy policjanci zabezpieczyli blisko pół kilograma narkotyków

Data publikacji 19.10.2014

Zatrzymany przez policjantów 23-latek, u którego zabezpieczyli ponad 400 gramów marihuany i blisko 40 gramów metamfetaminy, będzie dwa razy w tygodniu „odwiedzał” komendę policji. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny, poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju.

W piątek (17.10.2014) w godzinach popołudniowych, w trakcie kontroli drogowej samochodu osobowego, którym poruszał się grudziądzanin, policjanci znaleźli w schowku tego auta 23 gramy suszu roślinnego. Po przeszukaniu mieszkania, które wynajmował mężczyzna, kryminalni znaleźli pudełko tekturowe z 400 gramami suszu roślinnego i woreczki z substancją psychotropową. Wstępne badania wykazały, że to marihuana i metaamfetamina. Grudziądzanin został zatrzymany.

Wczoraj (18.10.2014) policjanci doprowadzili  23-latka do prokuratora.  Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości zakazanych środków odurzających. Oskarżyciel zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny (dwa razy w tygodniu), poręczenie majątkowe i zakaz opuszczania kraju.

Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych narkotyków to około 12 tys. złotych

(KWP w Bydgoszczy / mg)

 

Powrót na górę strony