Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotykowa wpadka podczas kontroli drogowej

Data publikacji 28.10.2014

Blisko 1 kilogram narkotyków zabezpieczyli policjanci z Kowalewa Pomorskiego podczas kontroli drogowej. Mundurowi zatrzymali auto, ponieważ kierujący nim wyprzedzał "na trzeciego". Jeszcze dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków w celu ich sprzedaży. To przestępstwo zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

Wczoraj (27.10.2014) około 12:30 policjanci z posterunku w Kowalewie Pomorskim patrolując miejscowość Frydrychowo, w powiecie golubsko-dobrzyńskim, zauważyli samochód osobowy, który wyprzedzał „na trzeciego”. Mundurowi postanowili zatrzymać pirata drogowego. 33-letni mężczyzna podczas kontroli zachowywał się tak, jakby coś starał się ukryć. Policjanci postanowili więc dokładniej go sprawdzić. Jak się okazało, kierowca miał przy sobie kilka zawiniątek z białym proszkiem i suszem, a w aucie, pod siedzeniami, kolejne, znacznie większe porcje narkotyków. Wstępnie przeprowadzone testy wykazały, że była to marihuana i amfetamina - zabezpieczono blisko 1 kilogram środków odurzających.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków w celu ich sprzedaży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 1.23 MB)

Powrót na górę strony