Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za zdewastowanie bankomatu

Data publikacji 30.10.2014

24-latek mający blisko 3 promile alkoholu w organizmie został zatrzymany przez nyskich policjantów za zdewastowanie bankomatu i drzwi wejściowych banku. Tuż przed zatrzymaniem mieszkający na co dzień w Wielkiej Brytanii mężczyzna rzucał w bankomat kamieniami. Teraz może mu grozić do 5 lat więzienia.

Wczoraj (29 października), około godziny 23:00 nyscy policjanci odebrali zgłoszenie o tym, że ktoś dewastuje bankomat na terenie miasta. Dyżurny natychmiast na miejsce skierował policyjny patrol. Funkcjonariusze, którzy już po chwili pojawili się na miejscu, zauważyli młodego mężczyznę, który rzucał kamieniami w zainstalowany w ścianie budynku bankomat.

Agresywny mężczyzna został przez funkcjonariuszy zatrzymany. Śledczy ustalili, że to 24-letni obywatel Polski, który na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii. Podczas rozmowy z policjantami powiedział, że „zdenerwował się, bo nie mógł wypłacić pieniędzy”.  

Po przewiezieniu do komendy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 24-latka. Urządzenie pokazało, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.  Zatrzymanemu może teraz grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Opolu / mj)

Powrót na górę strony