Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Bezpieczny Stadion 2014"

Data publikacji 30.10.2014

30 października 2014 r. w Targach Kielce o bezpieczeństwie meczów piłkarskich Komendant Główny Policji generalny inspektor Marek Działoszyński rozmawiał z Prezesem PZPN Zbigniewem Bońkiem. Dyskusja była elementem Konferencji "Bezpieczny Stadion". W przedsięwzięciu tym uczestniczyli m.in. przedstawiciele Policji, PZPN i Ekstraklasy.

W Centrum Kongresowym Targów Kielce odbyła się XIV Konferencja "Bezpieczny Stadion". Jej uczestnicy omówili zagadnienia związane z organizacją i bezpieczeństwem meczów piłki nożnej. Komendant Główny Policji przedstawił obecny stan bezpieczeństwa i perspektywy działań na rzecz bezpiecznych meczów piłki nożnej.

Generalny inspektor Marek Działoszyński odebrał z rąk Prezesa Zbigniewa Bońka podziękowania dla KGP za wkład w organizację i bezpieczeństwo meczów piłki nożnej w sezonie 2013/2014. Na konferencji obecny był m.in. Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinspektor Jarosław Szymczyk.

Konferencji „Bezpieczny Stadion” towarzyszyła Gala Fair Play, podczas której wręczono statuetki za wieloletnią pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich.

(KWP w Kielcach / mj)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.96 MB)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 8.33 MB)

Powrót na górę strony