Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują osoby z portretu pamięciowego

Data publikacji 05.11.2014

Policjanci z bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie usiłowania doprowadzenia do obcowania płciowego, do którego doszło 1 czerwca br., przy Trasie Mostu Północnego, na wysokości przystanku „Zajezdnia Żoliborz 01”. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat.

01.06.2014 r. przy Trasie Mostu Północnego na wysokości przystanku autobusowego „Zajezdnia Żoliborz 01” nieznany mężczyzna usiłował doprowadzić pokrzywdzoną do obcowania płciowego poprzez zastosowanie wobec niej przemocy.

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną został sporządzony portret pamięciowy. Mężczyzna miał około 35 lat, 178 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, śniada cerę, niskie czoło, ciemne proste włosy i ciemne oczy. Ubrany był w ciemną bluzę oraz jeansy.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo - śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym zdjęciu mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603-71-27, 22 603-71-55, 22 603-71-56 bądź na numer alarmowy 997 lub 112.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: krp5warszawa@policja.waw.pl.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony