Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szkolenie eksperckie PaT na Śląsku

Data publikacji 07.11.2014

Do Żor przyjechali wczoraj przyszli eksperci PaT. Drugi dzień tworzenia młodzieżowej grupy PaT w Żorach połączony był z rozpoczęciem szkolenia eksperckiego. To część projektu PaT/E (edukacja) w 2014 roku na terenie Wielkopolski, tym razem w województwie śląskim.

Szkolenie eksperckie PaT rozpoczęło się od eksplikacji reżyserskiej do spektaklu „Sekret”. Było to także pierwsze spotkanie uczestników szkolenia z powstająca właśnie młodzieżową, żorską grupą PaT.  Przyszli eksperci PaT obserwowali pracę grupy młodzieżowej w Żorach, podczas przygotowań do premiery spektaklu, Izy Rękawek, „Sekret”. W trakcie Gali Finałowej projektu PaT/E w Teatrze Śląskim w Katowicach, pedagodzy z województwa śląskiego spotkają się z policjantami ze swoich powiatów i miast, którzy uczestniczą w równoległym szkoleniu garnizonu śląskiego.  Po premierze „Sekretu” poznamy także żorskiego lidera PaT.

(KWP w Katowicach / ap)

Film Szkolenie eksperckie PaT na Śląsku


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Szkolenie eksperckie PaT na Śląsku (format flv - rozmiar 13.37 MB)

Powrót na górę strony