Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odnowiony komisariat w Gołańczy

Data publikacji 12.11.2014

W piątek 7 listopada b.r. w sali odpraw Komisariatu Policji w Gołańczy odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego przekazano do użytku wyremontowany budynek komisariatu. Dzięki funduszom przekazanym przez Miasto i Gminę Gołańcz, poprawił się nie tylko komfort pracy policjantów, ale także warunki w jakich przyjmowani są interesanci.

W miniony piątek odbyła się uroczystość symbolicznego przekazania kluczy do nowo wyremontowanego budynku Komisariatu Policji w Gołańczy. W uroczystości brali udział Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz Mieczysław Durski, Komendant Powiatowy Policji w Wągrowcu mł. insp. Magdalena Sławińska, I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu mł. insp. Maciej Kusz, Kierownik Komisariatu Policji w Gołańczy asp. szt. Jacek Gurda. Symboliczne przekazanie kluczy nastąpiło pomiędzy Burmistrzem Miasta i Gminy Gołańcz a Kierownikiem Komisariatu Policji w Gołańczy.

Zmiany widać już na zewnątrz – nowa brama, wyremontowane schody i drzwi wejściowe. W budynku wymienione zostały instalacje elektryczne i centralnego ogrzewania. Odnowione zostały wszystkie pomieszczenia – łazienka, pokój socjalny, szatnia, sala odpraw, biura policjantów. Środki w wysokości 75 tysięcy złotych na wyremontowanie budynku przeznaczyło Miasto i Gmina Gołańcz, natomiast środki w wysokości 10 tysięcy złotych na wyposażenie biur przeznaczyła Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu.

Wyremontowany budynek Komisariatu Policji w Gołańczy, nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie obiektu, poprawi komfort służby policjantów. Estetyczne wnętrza wpłyną też pozytywnie na odczucia mieszkańców, którzy ze swoimi problemami zgłaszają się do komisariatu.

(KWP w Poznaniu / ap)

Powrót na górę strony