Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przekroczył dozwoloną prędkość i wyprzedzał w miejscach niedozwolonych – nie wiedział, że przed nim jedzie drogówka

Data publikacji 13.11.2014

Policjanci z lubińskiej drogówki zatrzymali kierującego, który wyprzedzał nie zważając na podwójną linię ciągłą oraz przejście dla pieszych. Mężczyzna przekroczył także dozwoloną prędkość. Kierowca wykonywał niedozwolone manewry, nie wiedząc, że przed nim jadą funkcjonariusze w radiowozie nieoznakowanym. Oprócz grzywny, na konto mężczyzny wpłynęło 21 punktów karnych.

Policjanci z lubińskiej drogówki, patrolując radiowozem nieoznakowanym drogę krajowa nr 3, na trasie Legnica – Lubin, zatrzymali w miejscowości Chróstnik kierującego samochodem osobowym marki Mitsubishi, który wyprzedzał w miejscu niedozwolonym.

22–letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego, chwilę wcześniej, nie spodziewając się, że przed nim jadą policjanci, zaczął wykonywać manewr wyprzedzania nie zważając na podwójną linię ciągłą oraz przejście dla pieszych. Kierowca ten przekroczył również dozwoloną na tym odcinku prędkość o ponad 30 km/h.

Za popełnione wykroczenia, mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 750 złotych, a na jego konto wpłynęło 21 punktów karnych.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Film Przekroczył dozwoloną prędkość i wyprzedzał w miejscach niedozwolonych – nie wiedział, że przed nim jedzie drogówka

Pobierz plik Przekroczył dozwoloną prędkość i wyprzedzał w miejscach niedozwolonych – nie wiedział, że przed nim jedzie drogówka (format mp4 - rozmiar 4.97 MB)

Powrót na górę strony