Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana dziupla samochodowa

Data publikacji 15.11.2014

Policjanci zajmujący się przestępczością samochodową wspólnie z funkcjonariuszami z Pragi Północ i przy zaangażowaniu stołecznego wydziału techniki operacyjnej, zabezpieczyli dwa skradzione samochody oraz zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzieże aut. 27-letni Marek W. usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do toyot i paserstwa, z kolei jego kompan - 25-letni Sławomir L., któremu grozi odpowiedzialność za paserstwo, został objęty policyjnym dozorem.

Do komendy przy ulicy Grenadierów wpłynęło zawiadomienie o kradzieży z włamaniem do toyoty wartej 16 tysięcy złotych. Policjanci zajmujący się przestępczością samochodową od razu podjęli niezbędne czynności. Przy udziale stołecznego wydziału techniki operacyjnej oraz we współpracy z policjantami z Pragi Północ dotarli do dwóch posesji na terenie powiatu wołomińskiego. Zabezpieczyli tam dwa pojazdy, w tym właśnie zgłoszoną toyotę oraz elementy różnych samochodów, które zostaną poddane badaniom i sprawdzone pod kątem legalności.

27-letni Marek W. i 25-letni Sławomir L. trafili do policyjnych cel. W wyniku poczynionych przez funkcjonariuszy ustaleń okazało się, że mężczyźni ci dopuścili się kilku kradzieży z włamaniem do pojazdów. 27-latek usłyszał 4 zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem do toyot na terenie dzielnicy i paserstwa. Sławomira L. policjanci doprowadzili do prokuratury. Grozi mu odpowiedzialność za paserstwo, został objęty policyjnym dozorem.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony