Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"VICTORIA 2014” dla dolnośląskiej Policji

Data publikacji 25.11.2014

Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, za wybitne zasługi w działalności na rzecz ratowania życia i zdrowia ludzi, została uhonorowana statuetką „VICTORIA 2014”, przyznawaną przez Stowarzyszenie Klub Ludzi Życzliwych. Uroczystość, podczas której statuetki odebrali przedstawiciele dolnośląskich instytucji, organizacji, czy przedsiębiorstw, które zasłużyły się w wspieraniu działań charytatywnych na rzecz osób potrzebujących, odbyła się w auli Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

21 listopada 2014 r. w auli Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu odbyła się uroczystość wręczenia statuetek dla dolnośląskich instytucji, organizacji, czy przedsiębiorstw, które zasłużyły się wspierając działania charytatywne na rzecz osób potrzebujących. Organizatorem uroczystości i wręczającym statuetki było Stowarzyszenie Klub Ludzi Życzliwych.

Jedną z instytucji, które odebrały statuetkę „VICTORIA 2014”, jest Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu, która została uhonorowana przez stowarzyszenie za wybitne zasługi w działalności na rzecz ratowania życia i zdrowia ludzi. Uroczystość wręczenia statuetek uświetnił występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

(KWP we Wrocławiu / kr)

Powrót na górę strony