Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują podejrzanych o kradzież

Data publikacji 02.12.2014

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Targi poszukują sprawców zuchwałej kradzieży sprzętu AGD. Do zdarzenia doszło 19 listopada br. w poznańskim kompleksie handlowym City Park. Podejrzanych zarejestrowała kamera monitoringu. Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają wizerunki tych młodych mężczyzn.

19 listopada br. ok. godz. 16 przy ul. Wojskowej 4 w Poznaniu w kompleksie handlowym City Park z jednego ze sklepów dokonano zuchwałej kradzieży sprzętu AGD. Dwóch mężczyzn ukradło czajnik elektryczny oraz blender, po czym ze skradzionym towarem wybiegli ze sklepu.

Jeden z podejrzanych młodych mężczyzn w trakcie dokonania przestępstwa ubrany był w kurtkę z kapturem koloru ciemnego (wnętrze kaptura od kurtki koloru pomarańczowego), ciemne spodnie,  przez ramię miał przełożoną czarną saszetkę. Drugi podejrzany był w okularach o ciemnych oprawkach, ubrany w spodnie oraz kurtkę ciemnego koloru. Prawa część kurtki z elementem koloru białego.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje pomocne w ustaleniu szczegółów kradzieży lub rozpoznają podejrzanych proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Targi pod nr tel. (61) 84-126-11 lub pod numerem alarmowym 997.

(KWP w Poznaniu / mj)

Film Policjanci poszukują podejrzanych o kradzież

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci poszukują podejrzanych o kradzież (format flv - rozmiar 8.53 MB)

Powrót na górę strony