Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny medal mistrzostw Polski białostockiej policjantki

Data publikacji 03.12.2014

29 listopada w Krakowie odbyły się 68 mistrzostwa Polski w biegach przełajowych. W zawodach startowała, reprezentując Podlasie, sierż. Anna Wojtulewicz z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białystoku. W bardzo trudnych warunkach, w biegu na dystansie 4 km, Anna Wojtulewicz wraz z koleżankami z Podlasia Białystok po zaciętej i wyrównanej walce zajęła 3 miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal mistrzostw Polski w kategorii seniorek.

Na podkreślenie zasługuje fakt,  że w przeciwieństwie do reszty zawodniczek, które zajmują się jedynie wyczynowym uprawianiem sportu, sierż. Wojtulewicz potrafi pogodzić codzienne obowiązki służbowe z ciężkimi i mozolnymi treningami, które są jedyną drogą do utrzymywania tak wysokiego poziomu sportowego.

Przypomnijmy, że sierż. Anna Wojtulewicz jest aktualną  Mistrzynią Polski Policji i Mistrzynią Polski Służb Mundurowych w biegach przełajowych oraz jest powołana do Reprezentacji Komendanta Głównego Policji, w ramach której reprezentuje Polskę na zawodach rangi mistrzowskiej poza granicami naszego kraju. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mł. insp. Tomasz Kubicki - Kierownik Reprezentacji Lekkoatletycznej KGP                                 

Powrót na górę strony