Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pół kilograma marihuany i ciasteczka z zawartością THC

Data publikacji 05.12.2014

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie 19-letni mieszkaniec gminy Łęczna. Policjanci na terenie jego posesji odnaleźli pół kilograma marihuany, 180 gramów ciasteczek z zawartością THC oraz dwa krzaki konopi o wysokości 2 metrów. Ponadto zabezpieczyli wagę elektroniczną i rozdrabniacze do suszu. Funkcjonariuszom w prowadzonych działaniach pomagał policyjny pies do wyszukiwania narkotyków.

Łęczyńscy kryminalni realizując własne informacje ustalili, że 19-letni mieszkaniec gm. Łęczna posiada w miejscu swojego zamieszkania środki odurzające. Wczoraj kryminalni pojechali na tę posesję. Funkcjonariusze skorzystali z pomocy policyjnego psa do wyszukiwania narkotyków. Podczas przeszukania w pokoju, piwnicy, garażu i samochodu stróże prawa ujawnili narkotyki, które znajdowały się w kartonowych pudełkach i woreczkach foliowych.

Łącznie kryminalni zabezpieczyli pół kilograma marihuany, 180 gramów ,,ciasteczek” z zawartością THC oraz dwa wysuszone krzaki konopi o wysokości 2 metrów. Ponadto policjanci zabezpieczyli wagę elektroniczną i dwa rozdrabniacze do suszu.  19-letni właściciel narkotyków został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Dzisiaj młody mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi  kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / ap)

Powrót na górę strony